Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Operasyonel çözümler sunan Haksan Lojistik müşterilerinin Türkiye’den Cezayir’e göndermek istediği parsiyel yüklerini güvenle ulaştırmaktadır. Müşterilerimizin farklı nakliye transfer taleplerine yanıt verme noktasında alternatif operasyon işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda parsiyel yüklerinizin hızlı, sorunsuz ve güvenli bir şekilde ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Cezayir’e havayolu ve denizyolu ile isteğe göre iki farklı yöntemle parsiyel yük ulaşımı sağlamaktayız. Havayolu parsiyel taşımacılık hizmetimiz ile hızlı şekilde parsiyel yüklerinizin Cezayir’e sevkini sağlayabilirsiniz. Denizyolu ile yapılan parsiyel taşıma işlemi en sık tercih edileni ve en ekonomik koşullar sunan yöntemdir. Parsiyel taşımacılık sayesinde malzemenin büyüklüğünden dolayı transfer ünitesini dolduramayacak hacimdeki yüklerinizi masraf avantajı sağlamak adına parsiyel taşımacılık hizmetlerinden faydalanarak iletebilirsiniz.

Sizde Cezayir’e ulaştırmak istediğiniz parsiyel navlunlarını için Haksan Lojistik müşteri temsilcileri ile irtibata geçin. En uygun, en ekonomik parsiyel taşımacılık hizmetlerinden faydalanın.