Ekspres Kargo

Ekspres Kargo

Cezayir’e ekspres kargo gönderimi yapmak isteyen müşterilerimizin yüklerini havayolu ile uçak vasıtasıyla nakliye işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’nin her yerinden Cezayir’in her bölgesine hızlı ve acil kargolarınızı Haksan Lojistik ile gönderebilirsiniz. Ekspres kargo yüklerinizin teslimat noktasına ulaşması adına bazı bir kaç adımı tamamlamanız gerekmektedir. Bunlar sırasıyla altta belirtilmiştir;

  1. Uçak aracılığıyla doküman ve evrak teslimatı için ekstra bir hazırlık gerekmemektedir. Gönderim için bizimle direk irtibata geçebilirsiniz.
  2. Evrak ve doküman haricinde tüm nakliye ve kargo gönderileri için proforma fatura oluşturulmalıdır. Daha önceden yapmadıysanız bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz tüm adımları sizinle paylaşacaktır.
  3. Göndereceğiniz kargonun hacmi, ölçüsü ve ağırlıklarını belirtmelisiniz. Kargo maliyetinizi belirleyecek olan en önemli işlemdir. Sağlıklı ve sorunsuz bir gönderim için kesin ve gerçek bilgileri paylaşmalısınız.
  4. Teslimatın yapılacağı adresi ve yükün detay bilgilerini müşteri temsilcimiz ile paylaştıktan sonra hızlıca gümrükleme, sigortalama, beyan gibi bir çok prosedür işlemlerinin adımını atarız.
  5. Kargonuzu Türkiye’nin her yerinden İstanbul merkez dağıtım noktamıza gönderdikten sonra Cezayir’e kargo sevk işlemleri başlatılır.
    Gönderinizin durumunu takip etmek için ilgili personellerimiz bir takip kodu paylaşır ve gönderiniz teslim edilene kadar ekip arkadaşlarımızdan son durum bilgisi alabilirsiniz.