Cezayir’e Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

Cezayir’e Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

Türkiye’den Cezayir’e kargo gönderim ücreti hesaplamak için; kargonuzun ağırlığını bilmeniz yeterlidir. “Fiyat Teklifi Al” bölümündeki formu kullanarak bizlerle iletişime geçerek, kargonuzun maliyetini öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel kampanyalarımızdan yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Cezayir Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

Gönderinin maliyetini etkileyen iki faktör vardır. Gönderinin kapladığı alan ve ağırlığı gönderi maliyetinin sonucunu vermektedir. Kargonuzun ağırlığını biliyorsanız bizlere “Fiyat Teklifi Al” bölümünden ulaşabilir anında fiyat alabilirsiniz. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir.

Desi Formülü Nedir?

Desi şu formülle hesaplanır; En (cm) x Boy (cm) x Yükseklik (cm)/ 5000

Türkiye’den Cezayir’e hızlı kargo

Türkiye’den Cezayir’e kargolarını en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Express Kargo hizmeti ile hızlı, güvenilir ve ucuz/uygun bir şekilde Cezayir’e kargo gönderebilirsiniz. Haksan Lojistik ile gönderim yaptığınızda, gönderi durumunu takip etmek için dilediğiniz zaman ekip arkadaşlarımızdan ya da sizlere verilen takip kodu ile gönderiniz hakkında son durum bilgisi alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Havayolu Taşımacılığı ve Diğer lojistik hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Cezayir kargo ulaşım süreleri uzak bölge teslimatı (ülke güneyi) ve resmi tatil günleri gibi nedenlerden ötürü değişim gösterebilmektedir.

Nasıl Çalışıyoruz?

Cezayir’de bulunan çalışma ofisimiz ile de verdiğimiz hizmette daima yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Cezayir’e ulaşan kargolarınızın teslimat süreçlerini bizzat takip ediyor ve sizleri sürekli bilgilendirmekteyiz.

Yılların bizlere verdiği tecrübeler ile Cezayir’e sorunsuz, hızlı ve güvenli kargo gönderiyoruz. Siz de kesintisiz, kusursuz bir hizmet almak ve Cezayir’e kargolarınızı hızlı ve sorunsuz ulaştırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere +90 850 308 71 47 numaralı WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Burayı tıklayarak fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.