Cezayir Ekspres Acil Kargo

Cezayir Ekspres Acil Kargo Nasıl Gönderilir?

Cezayir ekspres acil kargo gönderilerinizi Haksan Lojistik ile güvenle ulaştırabilirsiniz. Ekspres gönderiler hava yolu ile uçak vasıtasıyla Cezayir’e ulaştırılmaktadır. Sizler için prosedürleri hızlıca tamamlıyoruz, kargonuzu ilk uçakla adresinize ulaştırıyoruz.

Acil evrak veya değerli eşyaların gönderiminde genellikle uçak kargo taşımacılığı tercih edilmektedir. Havayolu, değerli eşya ve evrak gönderimi için en ideal teslimat modelidir. Cezayir’in büyük kentleri olan Alger, Oran, Constantine, El Eulma, Batna ve Tebessa’ya havayolu taşımacılığı ile acil ekspres yüklerinizi gönderebilirsiniz.

Cezayir Ekspres Acil Kargo Nasıl Gönderilir?

Cezayir’e acil kargo gönderileri için bir dizi prosedür işlemi yerine getirilmelidir;

  • Dosya / evrak kargonuz için herhangi bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur.
  • Dosya / doküman haricindeki gönderileriniz için ilk olarak proforma faturayı doldurmanız gerekmektedir. (Proforma örneğini bizden talep edebilirsiniz)
  • Kargonuzun ölçüsünü, hacmini ve ağırlığını belirlemelisiniz. (Nakliye maliyetiniz bu bilgilere göre belirlenmektedir)
  • Bilgilerin tarafımıza bildirilmesinin ardından, kargo talebiniz işleme alınır ve nakliye süresi başlar.
  • Türkiye’nin her noktasından kargolarınızı İstanbul da bulunan ana dağıtım depomuza gönderebilirsiniz.
  • Kargonuzun ana dağıtım noktasından ulaşmasından sonra hemen yurtdışı sevk işlemleri başlatıyoruz.
  • Müşteri temsilcilerimiz gönderinizin takip numarasını paylaşacaktır. Ayrıca yükünüz ile ilgili tüm bilgilere teslimat süresine dek müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Not : Kargo maliyetini belirleten en önemli unsur yükün ağırlığından ziyade kapladığı hacimdir. Hacim lojistik literatüründe “Desi” olarak ifade edilmektedir. Fiyatlandırmada yükün desi ve ağırlığı karşılaştırılmaktadır. Eğer desi ağırlıktan yüksek bir değerde ise fiyatlandırma desi üzerinden yapılmaktadır. Tam tersi ağırlık değerleri desiden fazla ise gerçek ağırlığa göre kargo fiyatlandırılır. Desi şu formülle hesaplanır; En (cm) x Boy (cm) x Yükseklik (cm) / 5000

Haksan Lojistik deneyimli personeli ile uzun yıllar Cezayir’e kargo gönderimi hususunda Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Türkiye’nin her noktasından Cezayir’e olan gönderilerinizi bizim vasıtamızla ulaştırabilirsiniz. Gönderi maliyetlerini öğrenmek için bize +90 850 308 71 47 numaralı whatsapp hattından yazabilir veya burayı tıklayarak fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili personellerimiz size en kısa sürede gönderi maliyetlerini hesaplayıp geri dönüş yapacaktır. Ayrıca tüm öneri ve isteklerinizi info@cezayirkargo.com mail adresinden de iletebilirsiniz.